logo
Çağrı Merkezi;
0850 259 84 87
Bize Yazın;
info@ugurelektrik.com.tr

e-elektrik.com; Bayi Paneli Açıldı

E-ELEKTRİK.COM; B2B BAYİ PANELİNİ AÇTI!

Uğur Elektrik, online satış sitesi e-elektrik.com üzerinden sektördeki firmalara özel olarak açtığı B2B Bayi Paneli ile kullanıcılarına önemli fırsatlar sunuyor.

Uğur Elektrik, online satış sitesi e-elektrik.com üzerinden sektördeki firmalara özel B2B Bayi Panelini açtı. Uğur Elektrik’in hem mevcut hem de yeni müşterileri B2B Bayi Paneline üye olarak kendilerine sunulan özel fırsatlara ve indirimlere sahip olabilecekler.

ÜCRETSİZ SEVKİYAT

Bu panel üzerinden İstanbul’un belirli bölgelerinden sipariş veren müşterilere özel olarak, planlama dahilinde ücretsiz sevkiyat da sağlanabilecek.

ÖZEL İNDİRİMLER

B2B Bayi Paneli kullanıcılarına özel avantajlar bununla da sınırlı değil. E-elektrik.com B2B Bayi Paneli üzerinden havale ile yapılan ödemelere özel indirimler de sağlanıyor. Ayrıca kullanıcılar panel üzerinden kendilerine ait birçok veriye de sahip olarak, planlamalarını da yapabiliyor.

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Yeni yatırımlarını sektördeki ihtiyaçlara ve müşterilerinin taleplerine göre yaparak büyümeye devam eden Uğur Elektrik, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen kablo markalarından Hünka Kablo ve Hlite Aydınlatma ile birlikte Hündür Grup bünyesinde hizmet veriyor. Uğur Elektrik ile çalışmak ve fırsatlardan faydalanmak için

Bayi Başvuru Formu: https://e-elektrik.com/b2b-bayi-basvuru-formu-s10