KURUMSAL

Firmamız Hakkında

HAKKIMIZDA

1989 yılında elektrik sektöründe tesisatçı elektrik firması olarak faaliyetlerine başlayan UĞUR ELEKTRİK kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeği kendine ilke edinmiştir.

 Önce 2004 yılında HÜNKA markasıyla hundur kablo san tic. Ltd. Şti ni kurmuş. Daha sonrada 2009 yılında hLite markasıyla led aydınlatma ürünlerini ithal etmeye başlamıştır.2015 yılında Hundur Pazarlama A.Ş. yi kurarak grubun kendi markalarını ( hünka kablo ve hLite ) tüm Türkiye ve yurt dışında bir çok ülkeye pazarlamaya başlamıştır.

Bugün Hundur Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden UĞUR ELEKTRİKteknolojiye ve nitelikli insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

UĞUR İNŞ. ELEKTRİK bugünkü konumuna müşteri şikâyet ve isteklerini dikkate alarak, kaliteyi vazgeçilmez görerek, hizmetin her aşamasını ticari ahlak ilkesine bağlı kalarak ulaşmıştır.
         Şirketimiz İstanbul ESENYURT takı 1000 m2 merkez mağazasında 20 yıldır müşterilerine bol çeşit, kaliteli ürün, uygun fiyat, kusursuz hizmet anlayışıyla toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir.

  Şirketimiz PERPA deki şubesinde satın alma, pazarlama ağının organizasyonunu ithalat ihracat ve güncel değişiklikleri takip ederek firmamızın hizmet kalitesini artırmaktadır

         Şirketimiz, HADIMKÖY deki 2000 m2 kapalı alandan oluşan depomuzdan sevkiyat ağını hızlı ve etkin bir şekilde yapmaktadır.

GELECEK HAYALİMİZ  (VİZYONUMUZ)

Sektördeki bilgi birikimimiz ve etik değerlerimizden güç alan motivasyonumuzla, Yurt içi ve yurt  dışında kaliteli malzeme tedariki ve teknik destek   hizmeti vererek, nitelikli markalarla tüketicileri buluşturmak ve lider firma olmak.

 

                                      YAŞAM AMACIMIZ  (MİSYONUMUZ)

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, sektöründe en fazla ürün çeşidine sahip olmak, yerli ürünlere öncelik vermek ve müşterilerimizin  kaliteye en uygun şartlarda sahip olmasını sağlamak

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

ADALET

Yaşamımızın her alanında insan haklarını gözetmek ve adil olmak temel ve değişmez prensibimizdir.

GÜVENİLİRLİK

Verdiğimiz sözlerin arkasında durmak, taahhütlerimizi yerine getirmek   bizi biz yapan değerlerimizdendir.

AHLAKİ DEĞERLER

Evrensel ve toplumsal kabul görmüş etik değerleri bireysel ve kurumsal olarak benimser ve asla ödün vermeyiz.

EĞİTİM

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak yerine önce gerekli bilgiye ulaşmaya çalışır, bunun da eğitimden geçtiğine inanırız.

SAĞLIK

“Her şeyin başında sağlık gelir” anlayışından hareketle, Hündür grup ailesinin sağlıklı bir yaşam sürmesi amacıyla üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek, önemli önceliklerimizdendir.

BİZ OLABİLMEK

Ortak bir vizyona ulaşmak için ben yerine biz olabilmeyi önemseriz. İşbirliği ve yardımlaşma kültürümüzün önemli bir parçasıdır.

YENİLİKÇİLİK

Sürekli daha iyiyi aramaya ve sürekli gelişim yakalamaya çalışmanın ancak yenilikçi ve yaratıcı bir bakış açısıyla mümkün olabileceğine inanırız.

 

Firmamız Hakkında