logo
Çağrı Merkezi;
0850 259 84 87
Bize Yazın;
info@ugurelektrik.com.tr

HÜNDÜR GRUP MARKALARI, Uğur Elektrik Fabrika Satış Mağazasında

Hündür Grup bünyesinde hizmet veren Uğur Elektrik, kendi grup markalarından Hünka Kablo ve Hlite Aydınlatma ürünlerini 1500 m2’lik fabrika satış mağazasında toptan ve perakende olarak satıyor.


DÜNYADA BİRÇOK ÜLKEYE İHRACAT GERÇEKLEŞTİRİYOR

Hünka Kablo, 25 yıllık sektörel bilgi birikimi ve 10 yılı aşan üretimi ile Türkiye’nin önde gelen kablo markalarında biri olarak; koaksiyel kablolar, kamera kabloları, alarm kabloları, haberleşme kabloları, FE180 yangına dayanıklı kablolar, sinyal ve kontrol kabloları ve enerji kabloları gibi geniş çaplı üretimler yaparak dünyada birçok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.


HLİTE AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

LED Lamba ve Tüpleri, İç Mekân Aydınlatma, Dış Mekân Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma ve Aydınlatma Konpanentleri ana ürün gruplarında üretim gerçekleştiren Hlite, Hündür Grup bünyesinde yurtiçi ve yurtdışında satışlarını gerçekleştiriyor.


FABRİKA SATIŞ MAĞAZASINDA SATIŞLARINI SÜRDÜRÜYOR

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Hündür Grup markaları, İstanbul Hadımköy’de 5000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini yürütürken, Esenyurt’ta da 6 katlı 1500 m2 ’lik Uğur Elektrik toptan ve perakende fabrika satış mağazasından satış faaliyetlerini sürdürüyor.